JAZVY
STRIE
ZJEDNOTENIA ODTIEŇA POKOŽKY
Bi-Oil ® - popredný svetový výrobok na jazvy a strie.
Bi-Oil home Bi-Oil home
NOVÝ OBAL, ROVNAKÉ ZLOŽENIE


Štúdie nerovnakého odtieňa pokožky, 2005
Výskumné centrum
Fotobiologické laboratórium lekárskej univerzity v Juhoafrickej republike.
Cieľ
Posúdiť účinnosť Bi-Oilu v rámci zlepšenia vzhľadu nerovnakého odtieňa pokožky.
Testovanie
Osoby: 30 účastníčok rôznych národnostných príslušností. Vek účastníčok: 18 až 55. Typ pigmentu: melazma na tvári.
Metodológia
Zaslepená (hodnotiteľ), randomizovaná a kontrolovaná. Párový návrh štúdie umožňujúce intraindividuálne porovnanie. Osoby mali pigmentáciu na oboch stranách, čo umožnilo skúmanie na polovici tváre / krku. Produkt bol aplikovaný na cieľovej oblasti dvakrát denne po dobu 12 týždňov. Aplikácia bola vykonávaná pod dohľadom v pravidelných intervaloch. Hodnotenie prebiehalo po 0, 4, 8 a 12 týždňoch.
Výsledok
Bi-Oil zlepšil vzhľad nerovnakého odtieňa pokožky u svetlého i tmavého typu pokožky. 93% osôb zaznamenalo zlepšenie vzhľadu za 6 týždňov. Klinickí lekári zaznamenali zlepšenie vzhľadu u svetlého i tmavého typu pokožky od 0. do 8. týždňa. Lekári zaznamenali výraznejšie zlepšenie u tmavého typu pokožky od 8. do 12. týždňa.
Použitie
Jazvy
Jazvy
Jazvy sú neoddeliteľnou súčasťou liečebného procesu a výsledkom nadprodukcie kolagénu v mieste rany. Jazvy síce prechádzajú mnohými zmenami, ale majú trvalý charakter. Bi-Oil je vyvinutý tak, aby pomohol zlepšiť ich vzhľad, nikdy ich ale nemôže úplne odstrániť.
Bi-Oil by mal byť do jazvy vmasírovávaný dvakrát denne krúživými pohybmi minimálne 3 mesiace. Na novej jazve by mal byť Bi-Oil aplikovaný až potom, čo sa rana zahojí, a nemal by sa používať na poranenú pokožku. Individuálne výsledky sa môžu odlišovať.
Strie
Strie
Ak telo rastie rýchlejšie ako pokožka, koža sa natrhne a počas procesu hojenia sa vytvorí jazva. Tieto jazvy sú na povrchu pokožky viditeľné ako strie.
Pravdepodobnosť vzniku strií sa odlišuje v závislosti od typu pleti, rasi, veku, stravy a hydratácií pokožky. K osobám najnáchylnejším k vzniku strií patria tehotné ženy, ľudia, ktorí posilňujú alebo rýchlo priberajú na váhe, a dospievajúci prechádzajúcim prudkým rastom.
Strie sú trvalého charakteru, a hoci je Bi-Oil vyvinutý na to, aby vylepšil ich vzhľad, nikdy ich úplne neodstráni.
Bi-Oil by mal byť do strií vmasírovávaný dvakrát denne krúživými pohybmi minimálne 3 mesiace. Počas tehotenstva by mal byť aplikovaný od začiatku druhého trimestra na oblasti, ktoré sú náchylné k vzniku strií, ako sú brucho, prsia, spodná časť chrbta, boky, zadok a horná časť stehien. Individuálne výsledky sa môžu odlišovať.
Zjednotenia odtieňa pokožky
Zjednotenia odtieňa pokožky
K vzniku nerovnakého odtieňa pokožky dochádza, keď telo produkuje nedostatočné množstvo melanínu. To môže byť vyvolané vonkajšími príčinami, ako je nadmerné vystavenie slnku alebo používanie nekvalitných produktov ku zosvetleniu pleti; či vnútornými príčinami, ako sú hormonálne výkyvy spojené s tehotenstvom, menopauzou alebo užívaním perorálnej antikoncepcie. Bi-Oil pomáha zlepšiť vzhľad pokožky, ktorá má nerovnaký odtieň.
Bi-Oil by mal byť dvakrát denne aplikovaný na zasiahnutej oblasti po dobu minimálne 3 mesiacov. Bi-Oil neobsahuje slnečný ochranný faktor. Opaľovacie mlieko aplikujte až po tom, čo sa Bi-Oil úplne vstrebe. Individuálne výsledky sa môžu odlišovať.
Starnúca pokožka
Starnúca pokožka
Vráskavá pokožka, bežne spájaná so starnutím, je prevažne spôsobená oslabením kolagénového a elastinového podporného systému v pokožke. Bi-Oil obsahuje veľké množstvo zložiek, ktoré robia pokožku poddajnú, hebkejšiu, jemnejšiu a pružnejšiu, čím sa redukuje jej vráskavý vzhľad. Bi-Oil takisto hydratuje, čo zlepšuje textúru, tón a vzhľad jemných vrások.
Bi-Oil by mal byť dvakrát denne aplikovaný na zasiahnutej oblasti. Individuálne výsledky sa môžu odlišovať.
Dehydrovaná pokožka
Dehydrovaná pokožka
Na povrchu pokožky sa nachádza neviditeľná mazová vrstva, ktorá pôsobí ako bariéra zabraňujúca strate vlhkosti z pokožky. Vo veľmi suchom prostredí táto lipidová vrstva často nie je schopná svoju funkciu plniť, a vlhkosť z pokožky uniká. Denné kúpanie či sprchovanie toto môže ešte zhoršiť, keďže účinky mydla a vody lipidovú vrstvu odstraňujú. Bi-Oil pokožke dopĺňa prirodzenú mazovú vrstvu, čím pomáha obnoviť jej funkciu zadržiavanie vlhkosti.
Bi-Oil by mal byť aplikovaný dvakrát denne. Individuálne výsledky sa môžu odlišovať.

Zloženie
Zloženie
Zloženie
Zloženie Bi-Oilu je kombináciou rastlinných extraktov a vitamínov suspendovaných v olejovej báze. Obsahuje prelomovú ingredienciu PurCellin Oil™, ktorá mení celkovú konzistenciu zloženia a vďaka ktorej je olej ľahký a nemastný, čo spôsobuje, že sa vitamíny a rastlinné extrakty ľahko vstrebávajú.
Bi-Oil prešiel posúdením bezpečnosti v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady o kozmetických prípravkoch.Toxikologický profil, chemická štruktúra, úroveň začlenenia a celková úroveň denného vystavenia každej použitej zložky boli posúdené a sú považované za bezpečné pre použitie (vrátane použitia u tehotných žien).
Zložky
Zložky
Rastlinné
Calendula Officinalis Flower Extract (Nechtíkový olej)
Lavandula Angustifolia Oil (Levanduľový olej)
Rosmarinus Officinalis Leaf Oil (Rozmarínový olej)
Anthemis Nobilis Flower Oil (Harmančekový olej)
Vitamíny
Retinyl Palmitate (Vitamín A)
Tocopheryl Acetate (Vitamín E)
Olejová báza
Paraffinum Liquidum
Triisononanoin
Cetearyl Ethylhexanoate
Izopropyl Myristate
Glycine Soja Oil
Helianthus annuus Seed Oil
BHT
Bisabolol
Vôňa (Ruža)
Parfum
Alpha-Isomethyl Ionone
Amyl Cinnamal
Benzyl Salicylate
Citronellol
Coumarin
Eugenol
Farnesol
Geraniol
Hydroxycitronellal
Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene carboxaldehyde
Limonene
Linalool
Farba
CI 26100
Výroba
Výroba
Bi-Oil je vyrobený v súlade s cGMP (aktuálna Správna výrobná prax), ako je stanovené Svetovou zdravotníckou organizáciou. Všetky prísady sú pred výrobou testované, či nie sú znehodnotené alebo mikrobiologicky kontaminované, a vzorka z každej vyrobenej šarže je laboratórne testovaná, 5 rokov uchovávaná a sledovaná.
Všetky obaly Bi-Oilu sú recyklovateľné a všetky papierové materiály boli úradne overené, že sú v súlade s udržateľným lesným hospodárstvom.
Pri výrobe Bi-Oilu nevznikajú žiadne škodlivé emisie, nebezpečný odpad alebo odpadova voda.

Klinické štúdie
Štúdie jaziev, 2010
Štúdie jaziev, 2010
Výskumné centrum
proDERM inštitút pre aplikovaný dermatologický výskum, Hamburg, Nemecko.
Cieľ
Posúdiť účinnosť Bi-Oilu v rámci zlepšenia vzhľadu jaziev.
Testovanie
Osoby: 36 účastníčok rôznych národnostných príslušností. Vek účastníčok: 18 až 65. Staroba jaziev: novovytvorenej až 3 roky stará. Umiestnenie jaziev: brucho, noha, ruka, krk, koleno, trup, horná časť tela.
Metodológia
Dvojito zaslepená, randomizovaná a placebom kontrolovaná. Osoby mali zodpovedajúce si jazvy alebo dostatočne veľké, aby bola umožnená aplikácia a intraindividuálne porovnanie. Produkt bol aplikovaný dvakrát denne po dobu 8 týždňov, bez ďalšej realizácie masírovanie cieľovej oblasti. Aplikácia bola vykonávaná pod dohľadom v pravidelných intervaloch. Hodnotenie prebiehalo po 0, 2, 4 a 8 týždňoch. Boli hodnotené rôzne parametre jazvy, ktoré sú stanovené v Klasifikačnej stupnici jaziev pacienta a pozorovateľa (POSAS).
Výsledok
Bi-Oil je účinný v rámci zlepšenia vzhľadu jaziev. Štatisticky významný výsledok po 2 týždňoch (15 dňoch), zaznamenaný u 66% osôb. Po 8 týždňoch (57 dňoch) bolo u 92% osôb preukázané takmer trojnásobné zlepšenie ako po 2 týždňoch. Neustále zlepšovanie POSAS po dobu trvania štúdie.
Štúdie jaziev, 2005
Štúdie jaziev, 2005
Výskumné centrum
Fotobiologické laboratórium lekárskej univerzity v Juhoafrickej republike.
Cieľ
Posúdiť účinnosť Bi-Oilu v rámci zlepšenia vzhľadu jaziev.
Testovanie
Osoby: 24 účastníkov, 22 žien a 2 muži. Vek účastníkov: 18 až 60. Staroba jaziev: novovytvorenej až 3 roky staré. Typy jaziev: rad jaziev od drobných popálenín po chirurgické jazvy (12 väčších jaziev, 14 menších jaziev - 1 účastník mal jazvy na troch miestach).
Metodológia
Zaslepená (hodnotiteľ), randomizovaná a kontrolovaná. Párový návrh štúdie umožňujúce intraindividuálne porovnanie. Osoby mali zodpovedajúce jazvy alebo dostatočne veľké, aby bola umožnená aplikácia na polovicu jazvy. Produkt bol aplikovaný na cieľovej oblasti dvakrát denne po dobu 12 týždňov. Aplikácia bola vykonávaná pod dohľadom v pravidelných intervaloch. Hodnotenie prebiehalo po 0, 4, 8 a 12 týždňoch.
Výsledok
Podľa objektívnych i subjektívnych hodnotení Bi-Oil zlepšil vzhľad jaziev. 65% osôb zaznamenalo zlepšenie vzhľadu po 4 týždňoch.
Experiment užívateľov s jazvou, 2002
Experiment užívateľov s jazvou, 2002
Výskumné centrum
Ayton-Moon, Somerset, Veľká Británia.
Cieľ
Ohodnotiť schopnosť Bi-Oilu zlepšiť vzhľad jaziev u 82 osôb zúčastňujúcich sa spotrebiteľského experimentu.
Testovanie
Osoby: 82 účastníkov zahŕňajúcich dospelých i deti. Staroba jaziev: novovytvorenej až staršej 10 rokov. Typy jaziev: vyvýšené, ploché a poklesnuté jazvy, od drobných popálenín a odrenín po chirurgické jazvy. Umiestnenie jaziev: rôzne.
Metodológia
Produkt bol aplikovaný trikrát denne po dobu 4 týždňov. Účastníci dostali pokyn produkt vmasírovať krúživými pohybmi, kým sa úplne nevstrebe. Dopytovanie sa vykonávala po 0, 2 a 4 týždňoch. Účastníci hodnotili zlepšenia, ktoré zaznamenali, na stupnici 1 - 9 (1 predstavuje “žiadne zlepšenie” a 9 predstavuje “veľké zlepšenie”).
Výsledok
82% účastníkov zaznamenalo zlepšenie vzhľadu svojich jaziev po 4 týždňoch.
Štúdie jaziev po akné, 2012
Štúdie jaziev po akné, 2012
Výskumné centrum
Oddelenie dermatológie, Prvá nemocnica Pekinskej univerzity, Peking, Čína.
Cieľ
Výskumné štúdia hodnotenia účinnosti Bi-Oilu v rámci zlepšenia vzhľadu jaziev po akné na tvári u osôb čínskej národnosti.
Testovanie
Osoby: 44 osôb čínskej národnosti s novo vytvorenými jazvami po akné na tvári (<1 rok staré). Bunková liečba Bi-Oilom zahŕňala 32 osôb a liečbu nepodstúpilo 12 osôb. Vek účastníkov: 14 až 30.
Metodológia
Radomizovaný, kontrolovaný, slepý pokus. Osoby sa zúčastnili počiatočného skríningového hodnotenia, po ktorom nasledovalo týždenné obdobie vymývania. Produkt bol aplikovaný dvakrát denne po dobu 10 týždňov. Aplikácia bola vykonávaná pod dohľadom v pravidelných intervaloch. Hodnotenie bolo vykonávané po 0, 4, 8 a 10 týždňoch, vrátane nasledovných: hodnotenie Komplexného stavu zjazvenia (GSS) výskumníkom, meranie farby / začervenalosti jazvy po akné za použitia chromametru, meranie vrstvy kožného mazu pomocou sebumetru, riadne doloženie počtu komedónov a zápalových lézií dermatológom. Osoby takisto pri každej návšteve vyplnili sebahodnotiaci dotazník.
Výsledok
Najlepším výsledkom klinického hodnotenia bola schopnosť Bi-Oilu redukovať podráždenie či začervenanie škvrnitých (plochých) jaziev po akné a vyjasnenie pleti. Výsledky sebahodnotiaceho dotazníka ukázali, že viac ako 84% osôb zaznamenalo celkové zlepšenie stavu jaziev po akné a viac než 90% zaznamenalo zlepšenie zafarbenie jaziev. Množstvo akné a výsledky meraní kožného mazu preukázali, že používanie Bi-Oilu nespôsobuje či nezhoršuje akné a nezvyšuje tvorbu mazu.
Štúdie strií, 2010
Štúdie strií, 2010
Výskumné centrum
proDERM inštitút pre aplikovaný dermatologický výskum, Hamburg, Nemecko.
Cieľ
Posúdiť účinnosť Bi-Oilu v rámci zlepšenia vzhľadu strií.
Testovanie
Osoby: 38 účastníčok rôznych národnostných príslušností. Vek účastníčok: 18 až 65. Príčiny strií: rôzne (tehotenstvo, váhový prírastok, prudký rast v dospievaní). Umiestnenie strií: brucho, stehná a boky.
Metodológia
Dvojito zaslepená, randomizovaná a placebom kontrolovaná. Osoby mali zodpovedajúce si strie alebo dostatočne rozsiahle, aby bola umožnená aplikácia a intraindividuálne porovnanie. Produkt bol aplikovaný dvakrát denne po dobu 8 týždňov, bez ďalšej realizácie masírovania cieľovej oblasti. Aplikácia bola vykonávaná pod dohľadom v pravidelných intervaloch. Hodnotenie prebiehalo po 0, 2, 4 a 8 týždňoch. Boli hodnotené rôzne parametre jazvy, ktoré sú stanovené v Klasifikačnej stupnici jaziev pacienta a pozorovateľa (POSAS).
Výsledok
Bi-Oil je účinný v rámci zlepšenia vzhľadu strií. Štatisticky významný výsledok po 2 týždňoch (15 dňoch), zaznamenaný u 95% osôb. Po 8 týždňoch (57 dňoch) bolo u 100% osôb preukázané viac ako dvojnásobné zlepšenie ako po 2 týždňoch. Neustále zlepšovanie POSAS po dobu trvania štúdie.
Štúdie strií, 2005
Štúdie strií, 2005
Výskumné centrum
Fotobiologické laboratórium lekárskej univerzity v Juhoafrickej republike.
Cieľ
Posúdiť účinnosť Bi-Oilu v rámci zlepšenia vzhľadu strií.
Testovanie
Osoby: 20 účastníčok. Vek účastníčok: 18 až 55. Umiestnenie strií: brucho.
Metodológia
Zaslepená (hodnotiteľ), randomizovaná a kontrolovaná. Párový návrh štúdie umožňujúce intraindividuálne porovnanie. Osoby mali strie na oboch stranách brucha, čo umožnilo skúmanie na polovici brucha. Produkt bol aplikovaný na cieľovej oblasti dvakrát denne po dobu 12 týždňov. Aplikácia bola vykonávaná pod dohľadom v pravidelných intervaloch. Hodnotenie prebiehalo po 0, 4, 8 a 12 týždňoch.
Výsledok
Podľa objektívnych i subjektívnych hodnotení Bi-Oil zlepšil vzhľad strií. 50% osôb zaznamenalo zlepšenie vzhľadu po 8 týždňoch.
Štúdie nerovnakého odtieňa pokožky, 2011
Štúdie nerovnakého odtieňa pokožky, 2011
Výskumné centrum
Thomas J. Stephens & partneri, Inc., Texas, Spojené štáty americké.
Cieľ
Posúdiť účinnosť Bi-Oilu v rámci zlepšenia vzhľadu nerovnakého odtieňa pokožky a pigmentových škvŕn pri používaní u žien s mierne až stredne ťažko slnkom poškodenou (starnúcou) pokožkou na tvári a krku.
Testovanie
Osoby: 67 účastníčok (rôznych národnostných príslušností) s klinicky stanoveným miernym až stredne ťažkým poškodením slnkom na tvári a krku. Bunková liečba Bi-Oilom zahŕňala 35 osôb a liečbu nepodstúpilo 32 osôb. Vek účastníčok: 30 až 70.
Metodológia
Radomizovaný, kontrolovaný, slepý pokus. Osoby sa zúčastnili počiatočného skríningového hodnotenia, po ktorom nasledovalo týždenné obdobie vymývania. Produkt bol aplikovaný na tvár a krk dvakrát denne po dobu 12 týždňov. Aplikácia bola vykonávaná pod dohľadom pri základnej návšteve. Hodnotenie bolo vykonávané po 0, 4, 8 a 12 týždňoch. Osoby boli klinicky klasifikované podľa nerovnakého odtieňa pokožky na tvári a krku a pigmentových škvŕn.
Výsledok
Bi-Oil je účinný v rámci zlepšenia vzhľadu nerovnakého odtieňa pokožky a pigmentových škvŕn na slnkom poškodenej (starnúcej) pokožky. Po 4 týždňoch sa dosiahlo štatisticky významného výsledku na tvári aj krku. Po 12 týždňoch 86% osôb zúčastňujúcich sa bunkovej liečby Bi-Oilem ukázalo štatisticky významné zlepšenie u nerovnakého odtieňa pokožky na tvári, u 71% osôb bolo preukázané zlepšenie pigmentových škvŕn na tvári, u 69% osôb zlepšenie nerovnakého odtieňa pokožky na krku a u 60% osôb zlepšenie pigmentových škvŕn na krku.
Štúdie nerovnakého odtieňa pokožky, 2005
Štúdie nerovnakého odtieňa pokožky, 2005
Výskumné centrum
Fotobiologické laboratórium lekárskej univerzity v Juhoafrickej republike.
Cieľ
Posúdiť účinnosť Bi-Oilu v rámci zlepšenia vzhľadu nerovnakého odtieňa pokožky.
Testovanie
Osoby: 30 účastníčok rôznych národnostných príslušností. Vek účastníčok: 18 až 55. Typ pigmentu: melazma na tvári.
Metodológia
Zaslepená (hodnotiteľ), randomizovaná a kontrolovaná. Párový návrh štúdie umožňujúce intraindividuálne porovnanie. Osoby mali pigmentáciu na oboch stranách, čo umožnilo skúmanie na polovici tváre / krku. Produkt bol aplikovaný na cieľovej oblasti dvakrát denne po dobu 12 týždňov. Aplikácia bola vykonávaná pod dohľadom v pravidelných intervaloch. Hodnotenie prebiehalo po 0, 4, 8 a 12 týždňoch.
Výsledok
Bi-Oil zlepšil vzhľad nerovnakého odtieňa pokožky u svetlého i tmavého typu pokožky. 93% osôb zaznamenalo zlepšenie vzhľadu za 6 týždňov. Klinickí lekári zaznamenali zlepšenie vzhľadu u svetlého i tmavého typu pokožky od 0. do 8. týždňa. Lekári zaznamenali výraznejšie zlepšenie u tmavého typu pokožky od 8. do 12. týždňa.
Štúdie starnúcej pokožky, 2011
Štúdie starnúcej pokožky, 2011
Výskumné centrum
Thomas J. Stephens & partneri, Inc., Texas, Spojené štáty americké.
Štúdia 1: tvár a krk
Cieľ
Posúdiť účinnosť Bi-Oilu pri používaní u žien s mierne až stredne ťažko slnkom poškodenú (starnúcu) pokožkou na tvári a krku.
Testovanie
Osoby: 67 účastníčok (rôznych národnostných príslušností) s klinicky stanoveným miernym až stredne ťažkým poškodením slnkom na tvári a krku. Bunková liečba Bi-Oilem zahŕňala 35 osôb a liečbu nepodstúpilo 32 osôb. Vek účastníčok: 30 až 70.
Metodológia
Radomizovaný, kontrolovaný, slepý pokus. Osoby sa zúčastnili počiatočného skríningového hodnotenia, po ktorom nasledovalo týždenné obdobie vymývania. Produkt bol aplikovaný na tvár a krk dvakrát denne po dobu 12 týždňov. Aplikácia bola vykonávaná pod dohľadom pri základnej návšteve. Hodnotenia boli vykonávané po 0, 4, 8 a 12 týždňoch. Osoby boli klinicky klasifikované podľa nasledujúcich parametrov účinnosti týkajúcich sa tváre a krku: celkový vzhľad, jemné linky, hrubé vrásky, pigmentové škvrny, nerovnaký odtieň pokožky, viditeľná drsnosť / hladkosť, drsnosť / hladkosť na dotyk, spevnený vzhľad a jasnosť (mdlosť).
Výsledok
Bi-Oil je účinný v rámci zlepšenia celkového vzhľadu slnkom poškodenej (stárnucej) pokožky na tvári a krku. Po 8 týždňoch sa dosiahli štatisticky významné výsledky podľa všetkých klinicky klasifikovaných parametrov účinnosti. Po 12 týždňoch 94% osôb, ktoré podstúpili bunkovú liečbu Bi-Oilom, ukázalo štatisticky významné zlepšenie celkového vzhľadu tváre a 80% osôb ukázalo štatisticky významné zlepšenie celkového vzhľadu pokožky na krku.
Štúdia 2: telo
Cieľ
Posúdiť účinnosť Bi-Oilu pri použití na dekolt, pokožky spodnej časti nohy a ruky u žien s mierne až stredne ťažko slnkom poškodenú (starnúcu) pokožkou.
Testovanie
Osoby: 67 účastníčok (rôznych národnostných príslušností) s klinicky stanoveným miernym až stredne ťažkým poškodením slnkom na tvári a krku. Bunková liečba Bi-Oilem zahŕňala 35 osôb a liečbu nepodstúpilo 32 osôb. Vek účastníčok: 30 až 70.
Metodológia
Radomizovaný, kontrolovaný, slepý pokus. Osoby sa zúčastnili počiatočného skríningového hodnotenia, po ktorom nasledovalo týždenné obdobie vymývania. Produkt bol aplikovaný na dekolt, dolnú časť nôh a ruky dvakrát denne po dobu 12 týždňov. Aplikácia bola vykonávaná pod dohľadom pri základnej návšteve. Hodnotenie bola vykonávané po 0, 2, 4, 8 a 12 týždňoch. Osoby boli jednotlivo klinicky klasifikované podľa nasledujúcich parametrov účinnosti v oblasti dekoltu, dolnej časti nôh a rúk: celkový vzhľad, drsnosť textúry pokožky, suchosť / odlupovanie, viditeľná drsnosť / hladkosť a drsnosť / hladkosť na dotyk.
Výsledok
Bi-Oil je účinný v rámci zlepšenia celkového vzhľadu slnkom poškodenej (stárnucej) pokožky na tele. Po 4 týždňoch sa dosiahli štatisticky významné výsledky podľa všetkých klinicky klasifikovaných parametrov účinnosti. Po 12 týždňoch 89% osôb, ktoré podstúpili bunkovú liečbu Bi-Oilom, ukázalo štatisticky významné zlepšenie celkového vzhľadu dekoltu, spodnej časti nôh a rúk.
Štúdie dehydratovanej pokožky, 2011
Štúdie dehydratovanej pokožky, 2011
Výskumné centrum
Fotobiologické laboratórium lekárskej univerzity v Juhoafrickej republike.
Štúdia 1
Cieľ
Posúdiť účinnosť Bi-Oilu v rámci zlepšenia ochrannej funkcie a hydratácia rohovej vrstvy na základe jednej aplikácie.
Testovanie
Osoby: 40 účastníčok rôznych národnostných príslušností. Skúšobné miesto: skúšobné výrobky boli aplikované na volárnej strane predlaktia všetkých osôb.
Metodológia
Posúdenie hydratácie pokožky pomocou korneometrom ako hlavné meradlo, posúdenie ochrannej funkcie pomocou vapometeru ako sekundárne meradlo. Účastníci si 2 hodiny pred meraním umyli predlaktia mydlom. Bola vykonaná základná prístrojové merania. Bi-Oil a porovnávaný olej boli potom aplikovaný na odlišné miesta na volárnej strane predlaktia všetkých osôb. Merania boli vykonané bezprostredne po aplikácii produktov a následne o 2 hodiny neskôr, pred zotretím produktov a po ňom. Vo všetkých časových bodoch bola tiež vykonávaná kontrola neošetreného miesta.
Výsledok
Okamžite po použití oba oleja znížili transepidermálnu stratu vody (TEWL) v porovnaní s kontrolou neošetreného miesta. Zvýšené hodnoty kapacitancie pokožky po 2 hodinách pred zotretím ukázali zvýšenú hydratáciu u oboch olejov. O 2 hodiny neskôr, po zotretí olejov z povrchu pokožky, bolo u Bi-Oilu preukázané ďalšie zvýšenie hodnôt TEWL v porovnaní s druhým olejom, čo signalizuje zvýšené uvoľnenie vlhkosti, a teda zvýšenú hydratáciu pokožky.
Štúdia 2
Cieľ
Posúdiť účinnosť Bi-Oilu v rámci hydratácie a úľavy suchej pokožke po dvoch aplikáciách denne.
Testovanie
Osoby: 25 účastníčok bielej pleti. Skúšobné miesto: skúšobné výrobky boli aplikované na vonkajšiu spodnú časť nohy všetkých osôb.
Metodológia
Počas 7-dňového obdobia sa používalo mydlo k vysušeniu pokožky. Bi-Oil a porovnávaný olej boli aplikované dvakrát denne. Hodnotenie pokožky bola vykonávaná 1. a 3. deň. Vizuálne hodnotenie bolo vykonávané vyškoleným vizuálnym hodnotiteľom pomocou 2x zväčšovacie lampy. Vo všetkých časových bodoch bola tiež vykonávaná kontrola neošetreného miesta.
Výsledok
Bi-Oil aj porovnávaný olej zlepšili suchosť pokožky v porovnaní s neošetreným miestom. Bi-Oil bol štatisticky kvalitnejší 3. deň. Významné zlepšenie vzhľadu miest na pokožke ošetrených Bi-Oilom sa potvrdila jeho účinnosť v rámci úľavy pre suchú pokožku.
Test vzniku akné, 2006
Test vzniku akné, 2006
Výskumné centrum
Future Cosmetics, Pretoria, Juhoafrická republika.
Cieľ
Otestovať, či je pravdepodobné, že Bi-Oil spôsobuje akné a komedóny (pupienky).
Testovanie
Osoby: 21 účastníkov, 17 žien a 4 muži rôznych národnostných príslušností, 50% náchylných ku vzniku akné.
Metodológia
Randomizovaná a kontrolovaná. Produkt bol aplikovaný dvakrát denne po dobu 28 dní. 3 hodnotené oblasti: neošetrená oblasť (negatívna kontrola), oblasť, na ktorú bol Bi-Oil aplikovaný, a oblasť, na ktorú bol aplikovaný acetylovaný lanolín alkohol (pozitívna kontrola - známy produkt spôsobujúce akné). Skúšobné výrobky boli aplikované na hornú časť chrbta (oblasť lopatiek).
Výsledok
Bolo zistené, že Bi-Oil nespôsobuje akné a je nekomedogénny. Na oblasti, na ktorú bol Bi-Oil aplikovaný, nebol preukázaný významný rozdiel v porovnaní s neošetreným miestom. Pozitívna kontrola spôsobila akné.
Test citlivej pokožky, 2006
Test citlivej pokožky, 2006
Výskumné centrum
Future Cosmetics, Pretoria, Juhoafrická republika.
Cieľ
Otestovať, či Bi-Oil spôsobuje podráždenosť u osôb s citlivou pokožkou.
Testovanie
Osoby: 21 účastníkov. Vek účastníkov: 18 až 65. Kritériá výberu: Osoby s citlivou pokožkou boli vybrané a vystavené pozitívnej kontrole (kyselina mliečna), aby bolo overené, že majú skutočne citlivú pokožku.
Metodológia
Randomizovaná a kontrolovaná. Boli hodnotené 3 oblasti: oblasť, na ktorú bola aplikovaná deionizovaná voda (negatívna kontrola), oblasť, na ktorú bol aplikovaný Bi-Oil, a oblasť, na ktorú bol aplikovaný 1% roztok lauryl sulfátu sodného (pozitívna kontrola - dráždidlo pokožku). Skúšobné výrobky boli aplikované pomocou náplasti na volárnu stranu predlaktia a odstránené po 24 hodinách. Bola hodnotená pokožka a zaznamenané reakcie po 24, 48, 72 a 96 hodinách po aplikácii. Počas hodnotenia boli prítomní dermatológovia. Reakcie pokožky boli hodnotené na stupnici 0 - 4 (kde 0 je bez reakcie a 4 je zapálené začervenanie).
Výsledok
Bolo zistené, že Bi-Oil nespôsobuje podráždenie u osôb s citlivou pokožkou. U žiadnej z osôb sa po použití Bi-Oilu neobjavili nežiaduce účinky. Bi-Oil mal priemernú reakčnú hodnotu 0.03 v období 96 hodín. Bi-Oil účinkoval lepšie ako deionizovaná voda (negatívna kontrola).
Štúdie absorpcie, 2011
Štúdie absorpcie, 2011
Výskumné centrum
proDERM inštitút pre aplikovaný dermatologický výskum, Hamburg, Nemecko.
Štúdia 1
Cieľ
Posúdiť rýchlosť absorbcie Bi-Oilu po štandardizovanej aplikácii a vmasírovania.
Testovanie
Osoby: 22 vyškolených hodnotiteľov (21 žien a 1 muž). Skúšobné miesto: skúšobné výrobky aplikované na volárnej strane predlaktia všetkých hodnotiteľov.
Metodológia
Dvojito zaslepená, randomizovaná a kontrolovaná. Bi-Oil a porovnávaný olej boli aplikované na určené skúšobné oblasti na volárnej strane predlaktia hodnotiteľov. Hodnotitelia stanovenou rýchlosťou vykonali 100 krúživých pohybov. Potom klasifikovali vstrebávanie produktov na 5stupňovej škále od “veľmi pomalého vstrebávania” po “veľmi rýchle vstrebávanie”. Meranie pomocou sebumetru za účelom posúdenia množstvo oleja na pokožke bolo vykonané v dvoch časových bodoch - pred aplikáciou a dve minúty po aplikácii produktu.
Výsledok
Absorpčnosť Bi-Oilu do pokožky bola hodnotená ako “veľmi rýchla” alebo “rýchla” väčšinou (77.3%) vyškolených hodnotiteľov. To bolo overené prístrojovým meraním pomocou sebumetru v druhom časovom bode, pričom bolo preukázané, že zvyšné množstvo Bi-Oilu na pokožke bolo v porovnaní s druhým olejom podstatne nižšie.
Štúdia 2
Cieľ
Posúdiť rýchlosť absorpcie Bi-Oilu po štandardizovanej aplikácii a vmasírovania.
Testovanie
Osoby: 100 účastníkov (97 žien a 3 muži). Skúšobné miesto: skúšobné výrobky boli aplikované na volárnej strane predlaktia všetkých účastníkov.
Metodológia
Dvojito zaslepená, randomizovaná a kontrolovaná. Bi-Oil a porovnávaný olej boli aplikované na určené skúšobné oblasti na volárnej strane predlaktia účastníkov. Každý z účastníkov si netieral skúšobný výrobok po dobu 1 minúty. Účastníci potom klasifikovali vstrebávanie produktov na 5stupňovej škále od “veľmi pomalého vstrebávania” po “veľmi rýchle vstrebávanie”.
Výsledok
Absorbčnosť Bi-Oilu do pokožky bola hodnotená ako “veľmi rýchla” alebo “rýchla” väčšinou (72%) účastníkov.
Štúdie okluzivity, 2008
Štúdie okluzivity, 2008
Výskumné centrum
Experiment bol vykonaný Prof. Dr J Wiechersem v Laboratóriách Rigan, Miláno, Taliansko.
Cieľ
Ohodnotiť, či Bi-Oil preukazuje podobnú úroveň okluzivity ako vernix lymfadenitída. (Vernix lymfadenitída, krémovo biely a viskózny biofilm, ktorý obklopuje dieťa v maternici, je kozmetickými vedcami všeobecne považovaný za “zlatý štandard”, čo sa týka hydratácie pokožky, kvôli svojej ideálnej úrovni okluzivity.)
Metodológia
Množstvo vody bolo umiestnená do kadičiek zakrytých polopriepustnou membránou zvanú Vitro-Skin™, ktorá napodobňuje vlastnosti povrchu ľudskej kože. Vernix lymfadenitída a Bi-Oil boli aplikované na membránu a v priebehu času bola meraná rýchlosť straty vody z kadičky. Toto bolo porovnané s rýchlosťou straty vody bez akéhokoľvek produktu na membráne. Prenosová rýchlosť vodnej pary každého produktu bola vypočítaná a vyjadrená v g/m2/h.
Výsledok
Bi-Oil preukázal veľmi podobnú okluzivitu ako vernix lymfadenitída, pretože u Bi-Oilu bola hodnota 23.5 au vernix lymfadenitída 27.2.

Vyznamenanie
Ocenenie
Ocenenie
Best Product for Pregnancy, BeautyHeaven "Best in Beauty Awards", Australia, 2018
#7 Personal Care Brand, Sunday Times Top Brands, South Africa, 2018, South Africa, 2018
No.2 in Body Massage Category, @Cosme The Best Cosmetics Awards , Japan, 2018
Best Massage Oil, Bazaar Beauty Awards , China, 2018
Best Maternity Skincare Product, Mums & Tots Awards, Ireland, 2018
Best Stretch Mark Product, OHbaby! Awards , New Zealand, 2018
Top Ten Most Recommended Products, OHbaby! Awards , New Zealand, 2018
Most Popular Product for Mum, Mother & Baby Awards, Australia, 2018
Best Beauty Product for Mum, National Parenting Product Awards, Ireland, 2018
Best Face Oil, Cosmo Beauty Awards, Philippines, 2018
Editor's Pick for Best Facial Oil, Her Beauty Awards, Malaysia, 2018
Best Body Care Product, Cosmopolitan Beauty Awards, Russian Federation, 2018
Best Facial Oil, Her Inspirasi Beauty Awards, Malaysia, 2018
Best Body Oil, Cosmopolitan Editor's Beauty Picks, Malaysia, 2018
Best Multi-Purpose Oil, EH! Beauty Awards, Malaysia, 2018
Top Product of the Year, Best in Pharmacy Awards, Greece, 2018
All-Time Favourites Do-It-All Miracle Worker, ELLE Beauty IT List, Singapore, 2018
Best Selling Face & Body Oil, Guardian Health & Beauty Awards, Singapore, 2018
Best Selling Scar & Stretch Mark Remover, Watson's HWB Awards, Singapore, 2018
Best Pharmacy Body Skincare Product (Jury's Award), Cosmo Beauty Awards, Hungary, 2018
#1 Most Trusted Scar & Stretch Mark Product, Consumer Choice Awards, Canada, 2018
Best Moisturiser, Cleo Body Awards, Singapore, 2018
Best Multi-Tasking Oil, Malaysian Women's Weekly Beauty By The Stars, Malaysia, 2018
Best Skincare Product for Mums, Tommy’s Awards, UK, 2018
Top 80 Editor's Pick, Cleo, Malaysia, 2018
Best Selling Skincare for Scars & Stretch Marks, Watsons Health, Wellness & Beauty Awards, Thailand, 2018
Best Stretch Mark Oil, Parenthood Parents' Choice Awards, Malaysia, 2018
Best Skincare Brand (Bronze award), The Mumii Family, UK, 2018
20 years of contribution, Childbirth Educators Professional Forum Award, South Africa, 2018
Cleo Clear Skin Awards , Singapore, 2018
Good Housekeeping Seal of Approval, USA, 2018
Best Brand: Anti-Stretch Category, 5 Stars Award (Prémio 5 estrelas), Portugal, 2018
Grazia Beauty Awards, Editorial Staff Award, Serbia, 2017
Best Anti-Cellulite, Cosmopolitan Reader's Choice Awards, Indonesia, 2017
Best Body Oil, Female Daily Best of Beauty Awards, Indonesia, 2017
Best Body Care, Queen Distinction List, Malaysia, 2017
Best Body Oil, Zahrat Al Khaleej Beauty Awards, United Arab Emirates, 2017
Best Moisturizer (Oil), Cosmopolitan Beauty Awards, China, 2017
Best Anti-Stretch Mark Product, MomBaby Magazine Favourite Product Awards, Taiwan, 2017
Best Body Oil, Cosmopolitan Beauty Awards Middle East, United Arab Emirates, 2017
Maternity Skin Brand of the Year, Mother Baby & Child Magazine Awards, United Arab Emirates, 2017
Mum's Must Have Item of the Year, Mother Baby & Child Magazine Awards, United Arab Emirates, 2017
Beauty Best 100, NuYou, Malaysia, 2017
Puchipura-skincare category No.3, All About Best Cosme Awards, Japan, 2017
Best Budget Scar Removal Oil, Faveables.com, USA, 2017
Gold Award for Stretch Mark Product, Mother and Baby Awards, Indonesia, 2017
Best Body Oil, Look Beauty Awards, UK, 2017
Best Product for Oil Category, Olive Young Health & Beauty Awards, South Korea, 2017
No.1 Body Oil, Cosmo Beauty Awards, South Korea, 2017
Best Daily Skincare Oil, Mega Beauty Awards, Philippines, 2017
Most Popular Product for Mum, Mother & Baby Awards, Australia, 2017
Best Scar & Stretch Mark Treatment, Malaysian Women's Weekly Best Beauty Buys, Malaysia, 2017
Best Body Oil, Cosmo Beauty Awards, Philippines, 2017
Best Multi-Purpose Oil, EH! Beauty Awards, Malaysia, 2017
Best Multi-Purpose Oil, Her World Beauty Awards, Malaysia, 2017
Most Wanted Specialist Skincare Oil, Watsons HWB Awards, Malaysia, 2017
Best Selling Skincare for Scars & Stretch Marks, Watsons Health, Wellness & Beauty Awards, Thailand, 2017
The Iconic Healer, CLEO Beauty Steals, Malaysia, 2017
Best Scar & Stretch Mark Remover, Watson's HWB Awards, Singapore, 2017
Consumers' Choice for Best Body Oil Treatment, Guardian Health & Beauty Awards, Singapore, 2017
Best Selling Face & Body Oil, Guardian Health & Beauty Awards, Singapore, 2017
Best Multi-Purpose Product, Malaysian Women's Weekly Beauty By The Stars, Malaysia, 2017
Best Body Product, Shape Readers' Choice Awards, Greece, 2017
Top 80 Editor's Pick, Cleo, Malaysia, 2017
Best Beauty Product for Mums, Tommy’s Awards, UK, 2017
Problem Solver Multitasking Oil, New Beauty's Beauty Choice Awards, USA, 2017
Woman’s Day Beauty Great Value Award, USA, 2017
Cult Classic, Woman&Home Best in Beauty Awards, South Africa, 2017
Best Product for Pregnant Women, "M like Mama" Golden Tummy Award, Poland, 2017
Best Anti-Stretch Mark Product, Top Pregnant / Baby Products Award, Hong Kong, 2017
Best Goods for Mothers, Gold Bear Awards (National award in goods and services for kids), Russian Federation, 2017
Best Brand: Anti-Stretch Category, 5 Stars Award (Prémio 5 estrelas), Portugal, 2017
Best Face Oil, Female Daily Best of Beauty Awards, Indonesia, 2016
Best Body Oil, Female Daily Best of Beauty Awards, Indonesia, 2016
No. 1 Multi Oil, Women's Life, South Korea, 2016
Best Medicated Skincare, Pharmacy Product of the Year Awards, UK, 2016
Best Moisturizer (Oil), Cosmopolitan Beauty Awards, China, 2016
「美的」ベストコスメ ボディオイル部門第3位 (3rd prize in Body Oil category, Beauty Magazine BITEKI), Japan, 2016
Best Product for Pregnant Women, "M like Mama" Golden Tummy Award, Poland, 2016
No. 1 Body Oil, Cosmo Beauty Awards, South Korea, 2016
Best Body Care Product of the Year, UrCosme Bronze Award, Taiwan, 2016
Best Anti-Stretch Mark Product, MomBaby Magazine Favourite Product Awards, Taiwan, 2016
Mum's Must Have Item of the Year, Mother Baby & Child Magazine Awards, United Arab Emirates, 2016
Best Facial Oil, Rayli Beauty Awards, China, 2016
Best Anti-Stretch Mark Fix, Harper's Bazaar Beauty Awards 2016, Singapore, 2016
Drugstore Diamond, Teen Vogue's Beauty Game Changers Awards, USA, 2016
Best Maternity Skincare Product, Mums & Tots Beauty Awards, UK, 2016
Best Face Oil at Olive Young and GS Watsons, Beauty Talk Best Sellers, South Korea, 2016
フェイスオイル部門第2位 (2nd prize in beauty oil),「bea's up」BEST★COSME AWARD 2016!!!, Japan, 2016
Best Stretch Mark Product, OHBaby! Magazine Awards, New Zealand, 2016
Product of the Year: Dermocosmetics, Almofariz Award, Portugal, 2016
Best Solution for Scars, Mega Beauty Awards, Philippines, 2016
Best Oil to Buy, Women JungAng, South Korea, 2016
Best Hero Product, Bella Beauty Awards, UK, 2016
Best Scar & Stretch Marks Treatment, Malaysian Women's Weekly Best Beauty Buys, Malaysia, 2016
Most Popular Product for Mum, Mother & Baby Awards, Australia, 2016
Best Maternity Skincare Product, Boots Maternity & Infant Awards, UK, 2016
Silver Award ‘Beauty Product for Mums’, Prima Baby & Pregnancy Awards, UK, 2016
Best Stretch Mark Product, U Magazine Beauty Awards, UK, 2016
Best Pregnancy/Postnatal Skincare Product, Best Baby & Toddler Gear Awards, UK, 2016
Experts' Favourite: Best Cosmetic for Stretch Marks, SHAPE Best Cosmetics, Latvia, 2016
Best of the Best Beauty, Cleo, Singapore, 2016
Best of the Best Beauty, Harper's Bazaar, Singapore, 2016
Best of the Best Beauty, Singapore's Women's Weekly, Singapore, 2016
Best All Over Body Oil, Good Housekeeping Anti-Aging Awards, Philippines, 2016
Most Iconic Beauty Oil, Iconic Brands 2006-2015, Her World Beauty Awards, Malaysia, 2016
Best Multi-Purpose Oil, Her World Beauty Awards, Malaysia, 2016
Best Body Oil, Cleo Fitness Award, Malaysia, 2016
Top Beautifying Essential, Metro Beauty Awards, Philippines, 2016
Best Body Product, Shape Readers' Choice Awards, Greece, 2016
OL’s Favourite Pregnancy Stretch Mark Product (OL最愛抗妊娠紋產品), OL Living Awards, Hong Kong, 2016
No.1 Facial Oil, Olive Young Health & Beauty Awards, South Korea, 2016
Best for Body Cult Classic, Essentials Easy Beauty Awards, South Africa, 2016
「MAQUIA」第3回美のプロ50人が選ぶマキア コスパ・コスメ大賞 オイル部門第2位 2nd prize in Beauty Oil, MAQUIA Beauty Awards in Cost-effective Cosmetics, Japan, 2016
Best Quality Skin Care Oil Brand, National Product Quality Excellence Awards, Philippines, 2016
Favourite Product, The Malaysian Women's Weekly Beauty by the Stars, Malaysia, 2016
Best Stretch Mark Product, Parents' Choice, Russian Federation, 2016
Best Anti-Aging Product, Good Housekeeping Readers' Choice Awards, Russian Federation, 2016
Top 80 Editor's Pick, Cleo, Malaysia, 2016
Best Skincare for Mum, Tommy's Awards, UK, 2016
Best Loved Product, Brides Beauty Awards, China, 2016
Your Stretch Mark Savior, New Beauty's Beauty Choice Awards, USA, 2016
The Skin Healer, Woman&Home Best in Beauty Awards, South Africa, 2016
Best Skincare Product, Global Exellence Awards, Philippines, 2016
Best Selling Skincare for Scars and Stretch Marks, Watsons Health, Wellness & Beauty Awards, Thailand, 2016
Elu produit de l'année, Body Care, France, 2016
Producto del año, productos cosméticos, Spain, 2016
Best Maternity Product, Right Start Best Baby Essentials Awards, Ireland, 2015
Best Overall Classic Product of the Year, Beauty Magazine’s Beauty Awards, UK, 2015
Best Classic Health and Wellbeing Product, Beauty Magazine’s Beauty Awards, UK, 2015
Best Classic Bodycare Product, Beauty Magazine's Beauty Awards, UK, 2015
Pregnant Friendly Best Product, IBS Mom & Baby Fair Awards, Turkey, 2015
「InRed」美容のプロ100人が選ぶベストコスメ大賞2015 3,000円以下で選ぶ私のNo.1スキンケア (My No.1 Skin Care under 3,000 Yen, selected by 100 Beauty Experts, InRed Best Beauty Awards), Japan, 2015
Best Product for Pregnant Women, "M like Mama", Poland, 2015
Best Moisturizer (Oil), Cosmopolitan Beauty Awards, China, 2015
Best Body Beauty Product for Stretch Marks, Mega Beauty Awards, Philippines, 2015
Best Beauty Product: Pregnancy, Ok Magazine, Bulgaria, 2015
All-Time Favourite Stretch Mark Product, Mother & Baby Awards, Singapore, 2015
Best Anti-Stretch Mark Fix, Harper's Bazaar Beauty Awards, Singapore, 2015
Best Multi-Purpose Oil, Harper's Bazaar Hot 150 Awards, Malaysia, 2015
Best Moisturizer (Oil), Marie Claire Beauty Top 100, China, 2015
Best Body Care Product of the Year, UrCosme Silver Award, Taiwan, 2015
Best Anti-Stretch Mark Product, MomBaby Magazine Favourite Product Awards, Taiwan, 2015
Best Brand: Anti-Stretch Category, Consumer's Choice (Escolha do Consumidor), Portugal, 2015
Best Body Oil, Female Daily Best of Beauty Awards, Indonesia, 2015
Best Face Oil, Female Daily Best of Beauty Awards, Indonesia, 2015
Best Skincare Treatment for Stretch Marks and Scars, Cosmopolitan Reader's Choice Awards, Indonesia, 2015
Best Body Product, Shape Readers' Choice Awards, Greece, 2015
Best Maternity Product, Boots Maternity & Infant Awards, UK, 2015
Mum To Be Hero Pregnancy Product, Prima Baby Awards, UK, 2015
Best Multi-Tasker, Sunday Times Style Award, UK, 2015
Best Multi-Tasker, U Magazine Beauty Awards, Ireland, 2015
Best Maternity Skincare, National Parenting Product Awards, Ireland, 2015
Best Body Oil, Cosmopolitan Beauty Awards, Latvia, 2015
Best Scar Product, Guardian Health & Beauty Awards, Singapore, 2015
All Time Favourite Treatment, Elle Beauty IT List, Singapore, 2015
Best Management of Dry Skin in Oil Form, Watsons Health, Wellness & Beauty Awards, Singapore, 2015
Best Natural Skincare Product, Cosmopolitan Best Beauty Product Awards, Estonia, 2015
Jury Special Award: Best Innovative & New Product, Buduaar Magazine Awards, Estonia, 2015
Best Multi Purpose Oil, Aesthetics & Beauty's Beauty & Wellness Awards, Singapore, 2015
Best Dry Remedy Daily Moisturising Oil, Style Beauty Best Buys, Singapore, 2015
InStyle Star Beauty Award, South Korea, 2015
Best Maternity Skincare Product, National Parenting Product Awards, Ireland, 2015
Best Maternity Skincare Product, Mums & Tots Awards, Ireland, 2015
Best Body Oil, Cosmo Beauty Awards, Philippines, 2015
Buzzworthy Beauty Body Oil, Hola! Beauty Awards, Philippines, 2015
Best Multi-Purpose Oil, Judges' and Readers' Choice, Her World Beauty Awards, Malaysia, 2015
Best Body Oil, Cleo Fitness Awards, Malaysia, 2015
#1 Serum, Petit Price Cosmetics Awards /「with」プチプラ・コスメ大賞 美容液部門第1位, Japan, 2015
No.1 Facial Oil, Olive Young Health & Beauty Awards, 1st Half-year, South Korea, 2015
Celebrity Star Pick, Malaysian Women's Weekly Beauty by the Stars, Malaysia, 2015
Top 80 Editor's Pick, Cleo, Malaysia, 2015
Best Pharmacy Cosmetic, GLAMOUR Glammies Awards, Poland, 2015
「MAQUIA」第2回美のプロ50人が選ぶマキア コスパ・コスメ大賞 オイル部門第3位 (3rd prize in Beauty Oil, MAQUIA Beauty Awards in Cost-effective Cosmetics), Japan, 2015
Best Stretch Mark Product, U Magazine's Best Beauty Buys, Ireland, 2015
Best Face Oil, Onlylady Fashion Awards, China, 2015
Best multi-tasker, The Sunday Times Style Beauty Awards, UK, 2015
Best Skincare for Mum, Tommy's Awards, UK, 2015
Best Quality Skin Care Oil Brand, 10th National Product Quality Excellence Awards, Philippines, 2015
Best Selling Skin Care for Scars and Stretch Marks, Watsons Health, Wellness & Beauty Awards, Thailand, 2015
The Body Oil Icon, Woman & Home Best in Beauty Awards, South Africa, 2015
Gold winner, National Parenting Publications Awards, USA, 2015
Best Stretch Mark Fix, The Singapore Women's Weekly Best Beauty Buys, Singapore, 2015
Best Essentials Hard Working Product, NZ Best in Beauty Awards, New Zealand, 2015
Best formulation for scars & stretch marks, Vita Beauty Awards, Greece, 2015
Best Pharmacy Cosmetic, Beaty of the Year Awards, Poland, 2014
Best Body Oil, Capricho's TOP 100 Beaty Products, Brazil, 2014
Best Face Oil, GlowPick, South Korea, 2014
Best Multipurpose Oil, NewBeauty Beauty Choice Awards, USA, 2014
Most Easily Absorbed Body Moisturiser, Harper's Bazaar Beauty Awards, Singapore, 2014
Best product for pregnant women, “M jak Mama” Golden Tummy Awards (ZPR Media), Poland, 2014
Best Body Moisturiser, Queen Cité Cosme Beauty Awards, Malaysia, 2014
Best Body Moisturiser, Mina Cité Cosme Beauty Awards, Malaysia, 2014
Best Body Moisturiser, ViVi Cité Cosme Beauty Awards, Malaysia, 2014
Most Popular Online Product, Cité Cosme Beauty Awards, Malaysia, 2014
Best Body Oil, Harper's Bazaar Hot 150 Beauty Awards, Malaysia, 2014
Best Body Oil (Pharmacy products), COSMO Beauty Awards, Latvia, 2014
Best Body Oil, Self iBeauty Awards, China, 2014
Best Body Oil, Marie Claire Beauty Top 100, China, 2014
Best Anti-Stretch Mark Product, MomBaby Magazine Favourite Product Awards, Taiwan, 2014
Best Overall Classic Product, Beauty Magazine Awards, UK, 2014
Best Classic Bodycare Product, Beauty Magazine Awards, UK, 2014
Star Product, Bella Beauty Awards, UK, 2014
Best Face Oil, Cosmo Beauty Awards, South Korea, 2014
Best Dry Remedy Daily Moisturizing Oil, Style Beauty Best Buys, Singapore, 2014
Best Multi Purpose Oil, Her World Beauty Awards, Malaysia, 2014
Innovative body care product, COSMO Beauty Awards, Lithuania, 2014
Best Body Moisturizer of the Year, Cosmo, China, 2014
Best Stretch Mark Product, OHBaby! Magazine Awards, New Zealand, 2014
Best Maternity Skincare Range, Maternity & Infant Awards, UK, 2014
Gold Award, Bizziebaby, UK, 2014
Best Scar & Stretch Marks Treatment Oil, Malaysian Women's Weekly Best Beauty Buys, Malaysia, 2014
Fave Cult Product, Priceline Pinky Awards, Australia, 2014
The Judges' Choice, Priceline Pinky Awards, Australia, 2014
Cult Product for Mum, Mother & Baby Awards, Australia, 2014
Best Product for Mum, beautyheaven.com.au Best in Beauty Awards, Australia, 2014
Best Multi-functional Oil, Sure "My Powder Room" Award, South Korea, 2014
Best Body Oil, Instyle Star Beauty Awards, South Korea, 2014
#10 Personal Care Brand, Sunday Times Top Brands, South Africa, 2014
Best Acne Scar Eliminating Product, Watsons HWB Awards, China, 2014
Best Face & Body Oil, Good Housekeeping Anti-Aging Awards, Philippines, 2014
Skin Saver Award, Celebrity Mom, Philippines, 2014
Best Stretch Mark Product, Les étoiles de la Beauté Parents, France, 2014
Best Selling Facial Oil, 올리브영 2014 상반기 헬스&뷰티 어워즈, Olive Young Health & Beauty Awards, South Korea, 2014
Best for Stretch Marks, U Magazine Beauty Awards, Ireland, 2014
Best for Stretch Marks, The Herald Beauty Awards, Ireland, 2014
Best Body Beauty Product for Scars and Stretch Marks, Mega Beauty Awards, Philippines, 2014
Best Classic Beauty Product, Cosmetic Executive Women (CEW) Awards, UK, 2014
Best Scar Product, Cosmopolitan Red Book 'Bright Sparks' Awards, Singapore, 2014
Best Skincare Product for Mums, Tommy's Awards, UK, 2014
Beauty All Stars Award, Harper's Bazaar, Singapore, 2014
Beauty All Stars Award, Singapore Women's Weekly, Singapore, 2014
Beauty All Stars Award, Cosmopolitan, Singapore, 2014
Beauty All Stars Award, CLEO, Singapore, 2014
Silver Winner, National Parenting Publications Awards, USA, 2014
Gold Award, Mom's Choice Awards, USA, 2014
Best All Purpose Body Oil, The Golden Globe Awards Council, Philippines, 2014
Winner (Post Acne Treatment), CLEO Clear Skin Awards, Singapore, 2014
Body Care, Cosmetic Hit 2013, Burda Media "Dobre Rady", Poland, 2014
Body Care, My Cosmetic 2013, Edipresse "Poradnik Domowy", Poland, 2014
Best Selling Natural Oil for Scars & Stretch Marks, Watsons Health, Wellness & Beauty Awards, Thailand, 2014
Best Body Oil, Bauer Media Best in Beauty Awards, New Zealand, 2014
Best Cult Beauty Product, Bauer Media Best in Beauty Awards, New Zealand, 2014
Best Skincare Product for Mums, Dziecko Best Products, Poland, 2013
Most Outstanding All Purpose Body Oil, National Customers' Choice Annual Awards, Philippines, 2013
Best Scar Oil, TrendsHealth Best Healthy Cosmetics Awards, China, 2013
Best Beauty Oil, Rayli.com.cn Beauty Dignity Awards, China, 2013
Best Botanic Skincare Product, Mina Beauty Awards, China, 2013
「リンネル」ナチュラルコスメグランプリ しみをどうにかしたい部門 編集部賞 Editors' Special Award: Uneven Skin Tone Category, Liniere Natural Cosmetics Grand Prix, Japan, 2013
Best Body Moisturizer of the Year, Cosmo, China, 2013
Best Body Oil, Self iBeauty Award, China, 2013
Best Body Care Product of the Year, UrCosme, Taiwan, 2013
Best Multi-Purpose Skin Salver, Harper's Bazaar Beauty Awards, Malaysia, 2013
Best Stretch Mark Product, Mother & Baby Awards, Singapore, 2013
Star Product, Bella Beauty Awards, UK, 2013
Best New Mum / Maternity Skincare Product, Mother & Baby Awards, UK, 2013
Best Classic Body Care Product, Beauty Awards, UK, 2013
Best Classic Health and Wellbeing Product, Beauty Awards, UK, 2013
Best Overall Classic Product, Beauty Awards, UK, 2013
Best New Product, GS Watsons, South Korea, 2013
Kraamzorg Award, Netherlands, 2013
Best New Entry (Multi-function Repair Essence), Watsons Health, Wellness and Beauty Awards, Hong Kong, 2013
Smart Buy, Favourites of the Year, Style: Best Beauty Buys, Singapore, 2013
Best Homegrown Brand, Heat Hair and Beauty Awards, South Africa, 2013
Best Maternity Skincare Product, Maternity & Infant Awards, Ireland, 2013
Summer Essentials (Letni Niezbędnik Kobiety), dlalejdis.pl, Poland, 2013
Victoires de la Beauté, France, 2013
Best Body Lotion / Oil, New Zealand Woman's Weekly Readers' Choice Beauty Awards, New Zealand, 2013
Cult Mum Product of the Year, Australian Mother & Baby Magazine Awards, Australia, 2013
Cult Skincare Product, The Australian Women's Weekly Readers' Choice Award, Australia, 2013
Best in Moisture Category, Best of the Best Beauty 美人大賞 Magazine Awards, Taiwan, 2013
Best 10 New Products, Watsons Health, Wellness and Beauty Awards, China, 2013
Best Multi-Purpose Oil, Her World Beauty Awards, Malaysia, 2013
Body Category TOP1, FashionGuide Professional Awards, Taiwan, 2013
Best Selling Skincare Product, Priceline, Australia, 2013
All Purpose Body OIl, Harper's Bazaar Junior Most Loved Body Care, Singapore, 2013
Best Stretch Mark Oil, U Magazine, Ireland, 2013
Best Overall Use Oil for Face and Body, RSVP, Ireland, 2013
Best Classic Beauty Product, Cosmetic Executive Women (CEW) Awards, UK, 2013
儂儂雜誌開架醫美新秀獎, Taiwan, 2013
Best Pregnancy Beauty Product, Prima Baby & Pregnancy, UK, 2013
Best for Stretch Marks, Evening Herald Beauty Awards, UK, 2013
Best Body Treatment, Elle Beauty Awards, South Africa, 2013
Best Can't Live Without Beauty Product, Best in Beauty Awards, New Zealand, 2013
Miracle Worker, Essentials Top 100 Beauty Products, South Africa, 2013
Best Stretch Mark Product in the Face / Body Skincare Category, Watsons Health, Wellness & Beauty Awards, Thailand, 2013
FG特優肌膚保養油, Taiwan, 2013
Perfect Skin Award, Pregnancy Magazine, Hong Kong, 2013
Best Stretch Mark Oil, Parents' World Best of the Best, Singapore, 2013
Best Firming Product, Singapore Women's Weekly Best Beauty Buys, Singapore, 2013
Best Cult Product, Pregnancy & Birth Bloom Award, UK, 2013
Prodotto dell'anno, categoria cura corpo parafarmacia, Italy, 2013
Prodotto dell'anno, categoria cura corpo farmacia, Italy, 2013
Best Quality-Price Beauty Product, T de Telva Beauty Awards, Spain, 2013
Best of the Year: Drugstore Buys, Style Beauty Best Buys, Singapore, 2012
Best Skin & Beauty Care Product, Long Life Health & Beauty Awards, Malaysia, 2012
Winner of Skin Therapy & Scars Category, Urban Health Top Choice, Malaysia, 2012
Best Pregnancy and New Mum Skincare, Practical Parenting & Pregnancy, UK, 2012
Drug Store Hit Product, Olive Young, South Korea, 2012
Best Anti-Stretch Mark Product, Mother & Baby Awards, Singapore, 2012
Best Scar Diminisher, Harper's Bazaar Beauty Awards, Singapore, 2012
Best Scar & Stretch Mark Treatment Oil, Natural Health Readers' Choice Awards, Malaysia, 2012
Best Classic Body Care Product, Beauty Awards, UK, 2012
Best Classic Health and Wellbeing Product, Beauty Awards, UK, 2012
Best Overall Classic Product, Beauty Awards, UK, 2012
Best Stretch Mark Product, OHbaby Magazine Award, New Zealand, 2012
Editor's Choice Award, Sheknows.com Parenting Awards, USA, 2012
Best Serum, Beauty.ie Silver Award, Ireland, 2012
The best of SA beauty, Cosmopolitan Readers' Choice, South Africa, 2012
Best Scar Therapy, EH! Beauty Best-Sellers, Malaysia, 2012
Best Scar Therapy, NuYou Beauty Best-Sellers, Malaysia, 2012
Best Scar Therapy, Female Beauty Best-Sellers, Malaysia, 2012
Best Anti-Stretch Mark Treatment, Malaysian Women's Weekly Best Beauty Buys, Malaysia, 2012
Best Body Lotion / Oil, New Zealand Woman's Weekly Readers' Choice Beauty Awards, New Zealand, 2012
Top bathroom-cabinet must-haves, Heat Hair & Beauty Awards, South Africa, 2012
Best Skin Care Moisturising Oil, Unity Popular Choice Awards, Singapore, 2012
Product of the Year, Watsons Health Wellness Beauty Awards, Singapore, 2012
Best All-Rounder Face & Body Skin Oil, Watsons Health Wellness Beauty Awards, Singapore, 2012
Best Facial Oil, Cleo Beauty Hall of Fame, Singapore, 2012
Favourite Scar & Stretch Mark Oil, CozyCot Women's Choice Award, Singapore, 2012
Best New All-Rounder Body Product, Elle Beauty IT List, Singapore, 2012
Best Scar Care Product, Guardian Customers' Choice Award, Malaysia, 2012
Her World's Choice & Readers' Choice for 'Shapers', Her World Beauty Awards, Malaysia, 2012
Best Pregnancy Product, Look Fantastic Health and Beauty Awards, UK, 2012
Best Scar Oil, Watsons Health, Wellness and Beauty Awards, Malaysia, 2012
Best Maternity Skincare Product, Loved by Parents Awards, UK, 2012
Best Secret Weapon, Women's Health Readers' Choice, South Africa, 2012
Bizziebaby Silver Award, UK, 2012
Best for Stretch Marks, U Magazine, Ireland, 2012
Best Beauty Buys, Singapore Women's Weekly, Singapore, 2012
Best Stretch Marks Oil, Parents World, Singapore, 2012
Best Stretch Mark Cream, Mother & Baby Silver Award, UK, 2012
Best Stretch Mark Treatment, The Evening Herald Beauty Awards, Ireland, 2012
Produkt des Jahres, Körperpflege Frauen, Germany, 2012
Best Stretch Mark Miracle, Pregnancy & Birth Bloom Awards, UK, 2012
Best Body Oil, Essentials Best Beauty Buys, South Africa, 2012
Best Body Oil, Singapore Women's Weekly Snap It Up, Singapore, 2012
Best Body Lotion, ACP Best in Beauty Awards, New Zealand, 2012
Readers' Choice for 'Shapers', Her World Beauty Awards, Malaysia, 2011
Best Pregnancy Beauty Brand, Prima Baby Gold Award, UK, 2011
Best Scar & Stretch Mark Treatment Oil, Natural Health Readers' Choice Awards, Malaysia, 2011
Best Treatment for Imperfections, Glow Magazine Best in Beauty Awards, Canada, 2011
Best Scar Serum, Malaysian Women's Weekly Best Beauty Buys, Malaysia, 2011
Body Care Beauty Best Buy, CITTABella, Malaysia, 2011
Best Body Lotion / Oil, New Zealand Woman's Weekly Best in Class Beauty Awards, New Zealand, 2011
Product of the Year: Health & Wellbeing, Australian Women's Weekly, New Zealand, 2011
Best Stretch Mark Product, OHbaby!, New Zealand, 2011
Best Body Product for Stretch Marks, Women's Health Beauty Awards, South Africa, 2011
Best Treatment Product, Psychologies Positive Beauty Awards, UK, 2011
Best Body Lotion, BizzieBaby Silver Award, UK, 2011
Best Stretch Mark Treatment, Anti-Ageing Beauty Bible, UK, 2011
Your Body's Best Friend, Lookfantastic, UK, 2011
Best for Pampering, Essentials Best Beauty Buys, UK, 2011
Best Classic Mass Beauty Product, Cosmetic Executive Women (CEW) Awards, UK, 2011
Best Body Oil, Essentials Beauty Award, UK, 2011
Best Anti-Cellulite Product, Best in Beaut.ie Awards, Ireland, 2011
Best Treatment for Scars & Stretch Marks, Glow Magazine Best in Beauty Awards, Canada, 2010
Best Scar Product, Cosmetics Magazine 'I Recommend' Beauty Awards, Canada, 2010
Best Anti Stretch Mark Product, Malaysian Women's Weekly Best Beauty Buy Awards, Malaysia, 2010
Readers' Choice, Her World Beauty Awards, Malaysia, 2010
Best Scar Oil, Watsons Health, Wellness and Beauty Best of the Best Awards, Malaysia, 2010
Best Scar Care Product, Guardian Customers' Choice Award, Malaysia, 2010
Best Pregnancy Skincare Product, Kidspot Best of Awards, New Zealand, 2010
Best Overall Pregnancy Product, Kidspot Best of Awards, New Zealand, 2010
Best Body Lotion / Oil, New Zealand Woman's Weekly Readers' Choice Beauty Awards, New Zealand, 2010
Best Pregnancy Beauty Product, Prima Baby & Pregnancy Best Buy Reader Awards, UK, 2010
Gold Award: Best Treatment Product, You & Your Wedding Bridal Beauty Awards Gold Award, UK, 2010
Overall Category Winner, Look Fantastic Hair & Beauty 'Bodies Can't Live Without ...', UK, 2010
Best Body Oil, InStyle 100 Best Beauty Buys Awards, UK, 2010
Best Stretch Mark Product, Pregnancy & Birth Bloom Awards, UK, 2010
Best for Stretch Marks, U Magazine Beauty Award, Ireland, 2010
Best Pregnancy Skincare Product, Kidspot Best of Awards, Australia, 2010
Best Overall Pregnancy Product, Kidspot Best of Awards, Australia, 2010
美人妊婦愛用のベストコスメ ボディケア妊娠線ケア部門 第1位, Japan, 2009
Best Scar Serum, Malaysian Women's Weekly Best Beauty Buy Awards, Malaysia, 2009
Best Scar Care Product, Guardian Customers' Choice Award, Malaysia, 2009
Best Selling Health Product, Watsons Health, Wellness and Beauty Best of the Best Awards, Malaysia, 2009
Beste Huidverzorgingsproduct, Grazia Magazine Beste Beauty Buy Awards, Netherlands, 2009
Beste Nieuwe Product Introductie, De Tuinen Award, Netherlands, 2009
Winnaar Categorie Huidverzorging, Astir Awards, Netherlands, 2009
Winnaar Categorie Huidverzorging, Drogisterij Awards, Netherlands, 2009
Best Body Lotion / Oil, New Zealand Woman's Weekly Readers' Choice Beauty Awards, New Zealand, 2009
Best Pregnancy Beauty Product, Prima Baby & Pregnancy Best Buy Reader Awards, UK, 2009
Best Stretch Mark Treatment, Pregnancy & Birth Bloom Awards, UK, 2009
Best Body Oil, InStyle 100 Best Beauty Buy Awards, UK, 2009
Best Scar Treatment, Shecky's Beauty at its Best Awards, USA, 2009
Best Pregnancy Product: Skincare / Stretch Marks, Kidspot Best of Awards, Australia, 2009
Best Body Product, HealthSmart Best of the Best Awards, Australia, 2009
Best Pregnancy Beauty Product, Prima Baby & Pregnancy Best Buy Reader Awards, UK, 2008
Best Selling Health Product, Watsons Health, Wellness and Beauty Best of the Best Awards, Malaysia, 2008
Best New Product Launch, Watsons Health, Wellness and Beauty Best of the Best Awards, Malaysia, 2008
Best Scar Care Product, Guardian Customers' Choice Award, Malaysia, 2008
Best Scar Oil, Watsons Health, Wellness and Beauty Best of the Best Awards, Malaysia, 2008
Best Body Lotion / Oil, New Zealand Woman's Weekly Readers' Choice Beauty Awards, New Zealand, 2008
Best Stretch Mark Treatment, Pregnancy & Birth Bloom Awards, UK, 2008
Best Scar & Spot Treatment, Shecky's Beauty at its Best Awards, USA, 2008
Best Pregnancy Product: Beauty, Kidspot Best of Awards, Australia, 2008
Best Body Lotion / Oil, New Zealand Woman's Weekly Readers' Choice Beauty Awards, New Zealand, 2007
Product of the Year, Life Pharmacy Annual Supplier Awards, New Zealand, 2007
Best Pregnancy Beauty Product, Prima Baby & Pregnancy Best Buy Reader Awards, UK, 2007
Best Stretch Mark Treatment, Pregnancy & Birth Bloom Awards, UK, 2007
Best Scar & Spot Treatment, Shecky's Beauty at its Best Awards, USA, 2007
Best Body Treatment Under $25, New Zealand Woman's Weekly Readers' Choice Beauty Awards, New Zealand, 2006
Product of the Year, Life Pharmacy Annual Supplier Awards, New Zealand, 2006
Best Bodycare Product, Shape 500+ Best Beauty Buys Reader Awards, South Africa, 2005
Best Specialised Treatment for Bodycare, Beauty Magazine Awards, UK, 2005
Best Product Launch, Ulster Chemist Review, UK, 2005
Favourite Stretch Mark Product, Your Pregnancy Magazine, South Africa, 2004
Favourite Stretch Mark Product, Baba & Kleuter Magazine, South Africa, 2004
Favourite Stretch Mark Product, Your Baby Magazine!, South Africa, 2004
Najviac odporúčaný
Produkt doporučovaný u väčšiny lekárov / farmaceutov / pôrodných asistentiek na jazvy a strie
Australia, Lekársky prieskum (ACA Research HCP Study, 2017)
Australia, Farmaceutický prieskum (ACA Research HCP Study , 2017)
Canada, Lekársky prieskum (Rogers Connect Market Research, 2017)
Canada, Farmaceutický prieskum (Rogers Connect Market Research, 2017)
Germany, Farmaceutický prieskum (BVDA / German Pharmacist Association, 2015)
Ireland, Farmaceutický prieskum (3 Gem, 2015)
Italy, Prieskum pôrodných asistentiek (Millward Brown, 2014)
Kenya, Farmaceutický prieskum (Consumer Insight, 2015)
New Zealand, Lekársky prieskum (Colmar Brunton, 2016)
New Zealand, Prieskum pôrodných asistentiek (Colmar Brunton, 2016)
South Africa, Lekársky prieskum (IPSOS, 2018)
South Africa, Gynekologický prieskum (IPSOS, 2018)
South Africa, Prieskum pôrodných asistentiek (IPSOS, 2018)
South Africa, Farmaceutický prieskum (IPSOS, 2018)
UK, Farmaceutický prieskum (3 Gem, 2018)
Zimbabwe, Lekársky prieskum (Marketers Association of Zimbabwe, 2016)
Zimbabwe, Prieskum pôrodných asistentiek (Marketers Association of Zimbabwe, 2016)
Zimbabwe, Farmaceutický prieskum (Marketers Association of Zimbabwe, 2016)
Najpredávanejšie
Najpredávanejší prípravok na jazvy a strie
Australia (Aztec Segment and item list as defined by Aspen Pharmacare, based on AU Grocery & Pharmacy Scan combined data within Hand & Body Skin Care Database. September, 2017)
Belgium (IMS Health Data Q3, 2018 )
Botswana (Medswana (Pty) Ltd, 2016)
Canada (Nielsen MarketTrack. Specialty Creams, Lotions and Scar Treatments. National Grocery, Drug + Mass, 52 weeks ending Feb 3, 2018)
Finland (Pharmacy data and GFT retail data, value sales, 2016)
Germany (Nielsen IMS Health)
Hungary (IMS Health Pharmacy Survey Q1, 2016)
Ireland (Nielsen ScanTrack ROI. Body Lotions and Treatments, MAT value sales, 2015)
Italy (IMS Health. Pharmacy + Parapharmacy + GDO Corner. Reconstructed Classes Anti-Stretch Marks (82F2A) + Scars (46A3). Sales by volume, September 2017)
Kenya (Consumer Insight, 2015)
Liechtenstein (IMS Health GmbH - Pharma Trend, Units & Sales Value, Sept 2017)
Malaysia (Nielsen, Scar & Stretch Mark, PM Drugstore/Pharmacy, January - June 2017)
Namibia (Geka Pharma (Pty) Ltd 2016 and Nampharm 2016)
Netherlands (IRI, YTD 52 2016)
New Zealand (IRI, National Combined MAT, October 2015)
Poland (IQVIA Pharma Scope. Firming & Anti-stretch mark products, 2017)
Portugal (hmR, Pharmacy only, Oct 2018)
Singapore (Nielsen, Scar & Stretch Mark, PM Drugstore/Pharmacy, 2016)
South Africa (Nielsen, Total Value ranking 52 week period ending 31 Jan 2018)
Swaziland (Swazi Pharm Wholesalers (Pty) Ltd, 2016)
Sweden (Nielsen Scanningdata, HPC, Other Skincare, Scars/Stretchmarks, MAT W40, 2018)
Switzerland (IMS Health GmbH - Pharma Trend, Units & Sales Value, Sept 2017)
UK (IRI HBA/OTC, 52 w/e 8th October, 17)
Ukraine (PharmStandard)
Zimbabwe (Marketers Association of Zimbabwe, May 2016)

Dostupnosť
Česká republika
Dostupné v
Lékárny
dm drogerie markt
Rossmann
Teta
Dr. Max
Benu
Globus
Albert
Kupkosmetiku.cz